HAKKIMIZDA

anc mühendislik2008 yılında ANC Mühendislik ünvanı ile Türkiye geneli endüstriyel binalar, alışveriş merkezleri, Oteller, Hastaneler, Ticari ve Konut binaları mekanik tesisat proje ve uygulama hizmetleri yapmak amacıyla kurulmuş tesisat mühendislik ve taahhüt firmasıdır.


ANC Mühendislik
HVAC, Yangın söndürme tesisatları, ısıtma, soğutma sistemleri, doğalgaz ve sıhhi tesisat sistemlerinin dizayn ve uygulamaları konusunda birçok önemli projenin zamanında teslim etmenin haklı gururunu yaşıyor. Amacımız Mühendislik etiğine bağlı kalarak uygun ve ekonomik çözümler üreterek hizmet verdiğimiz siz degerli müşterilerimizi memnun etmektir. Bunu başarmak ise bizim en büyük misyonumuzdur. Firmamız çeşitli şantiyelerde mekanik tesisat işleri yapımına devam ederek faaliyetlerini sürdürmektedir.


Kalite Politikamiz
Hizmetle kaliteyi kültürel bir değer olarak kabul ederek hizmetlerimizin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak teknolojik gelişmeleri hizmetlerimize uygulayarak müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin en üst seviyede karşılamak kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirerek kuruluşumuzu geleceşe taşımaktır.


Vizyonumuz
Tüm tesisat, Mekanik, Klima, Kazan dairesi ve Tesisat alanlarında yetkin personel ile etkin hizmet sunan öncü kuruluş olmak.


Misyonumuz
Mekanik Tesisat, Yangın Tesisatı, Konut, İş merkezi, Fabrika, Antrepo gibi alanlarda, tecrübesi, teknolojisi Türkiye çapında ekonomik, hızlı, güvenli kaliteli hizmet sunmak.

ANC Mühendislik Mekanik
Doğalgaz Isıtma Sistemleri Ltd. Şti.